Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Кривий Ріг відвідала делегація представників МСС з міста Чунцін

  2019-07-24

  Мета візиту представників металургійно-будівельної корпорації – встановлення ділових, партнерських стосунків між китайським бізнесом та Кривим Рогом.

  Міський голова розповів гостям про промисловий потенціал міста та його інвестиційні можливості.

  Також гостям представили інфраструктурні проекти, які незабаром стартують у місті. Йшлося про реконструкцію міжнародного аеропорту «Кривий Ріг», будівництво спортивно-розважального комплексу, сміттєпереробного заводу, модернізацію колій безшумного трамвая, про подальший розвиток індустріального парку «Кривбас». Представників корпорації зацікавила можливсть спільної реалізації цих проектів.

  Директор корпорації МСС Ма Юйчунь зазначив: «Насправді наша компанія має величезний досвід. За останні кілька десятків років ми постійно займаємося будівництвом об’єктів міської та транспортної інфраструктури, соціальних об’єктів у Китаї. Те, що ви назвали – на 100 % входить до сфери наших інтересів. Все це ми вміємо робити якісно».

  Під час зустрічі делегати обговорили з міською владою можливість реалізації проектів у галузі теплокомуненергетики, використання сонячної енергії, будівництва на території індустріального парку виробничих потужностей китайського бізнесу, використання аеропорту «Кривий Ріг» як повітряного хабу для траспортування китайських товарів у Європу.
   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *