Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КРИМСЬКЕ ВИНО РОЗДАВАТИМУТЬ ПАСАЖИРАМ У КИТАЙСЬКИХ ЛІТАКАХ

  2011-11-11

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Китай зацікавився продукцією кримського заводу шампанських вин “Новий Світ”. Зокрема, українське вино найближчим часом почнуть пропонувати пасажирам у літаках “Хайнанських Авіаліній”. Такі підсумки зустрічей і переговорів директора заводу шампанських вин “Новий Світ” Яніни Павленко в рамках візиту до КНР делегації АРК.

  “Упевнена, що кримський виноробний ринок зможе зробити вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися”, – заявила Яніна Павленко під час зустрічі в четвер у штаб-квартирі корпорації “Хайнанські Авіалінії”. Вона нагадала, що за часів СРСР, до початку перебудови, “Новий Світ” поставляв у КНР по 180 тис. пляшок шампанського на рік.

  Зацікавленість кримською винною продукцією виявила корпорація “Хайнанські Авіалінії” (HNA), яка входить у четвірку найбільших авіапідприємств КНР. Окрім закупівель вина для обслуговування пасажирів на рейсах, компанія обрала кримське вино і для оптових постачань, заявив віце-президент і генеральний менеджер експортно-імпортного управління холдингу Гао Фен. За його словами, кримські вина, переважно сухі червоні і білі, планується поставляти у великі компанії та держструктури не лише в провінції Хайнань, а й в інших регіонах. Не виключається і постачання великим супермаркетам.

  Як пояснив Гао, структура, ним представлена, окрім перевезення пасажирів, займається також експортом і імпортом різної продукції, зокрема, з цього року – імпортом вин. Корпорація почала з продукції Франції й Австралії, а тепер звернула увагу на кримське вино. Раніше її представники побували самі на заводі “Новий Світ”, а тепер ініціювали зустріч із кримчанами на Хайнані.

  На день раніше в столиці Китаю “Новий Світ” підписав контракт на постачання продукції з пекінською компанією “Charming wines”, а також контракт із мережею ресторанів українсько-російської кухні в Китаї. Спочатку це буде один контейнер – 8 тис. пляшок продукції. “Надалі все залежатиме від можливостей виробника”, – розповіла кореспондентові УКРІНФОРМу Яніна Павленко. “Завод дуже зацікавлений у розвитку китайського ринку”, – зазначила вона.

  Я.Павленко, будучи також депутатом кримського парламенту, відзначила широкі можливості співпраці китайських імпортерів і з іншими виноробними підприємствами, їх в Криму близько 40. “Крим може запропонувати китайським споживачам широкий спектр вин у найширшому ціновому діапазоні”, – запевнила вона. “Протягом півроку китайські імпортери неодноразово виходили на виробників в АРК, у тому числі ДПЗШВ “Новий Світ”, – розповіла Я.Павленко.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *