Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КРИМ ПРЕЗЕНТУЄ ІНВЕСТИЦІЙНІ МОЖЛИВОСТІ В КИТАЇ

  2011-07-25

  Джерело: УКРІНФОРМ

  Делегація уряду Криму на чолі з прем’єром автономії Василем Джарти планує відвідати Китайську Народну Республіку в середині листопада цього року, взяти участь у двох інвестиційних форумах, провести презентацію економічних можливостей автономії, відвідати провінцію Хайнань і Гонконг.

  Про це повідомив під час зустрічі з віце-губернатором Народного уряду провінції Хайнань Ліном Фанлює перший заступник глави кримського уряду Павло Бурлаков, передає кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на прес-службу Ради Міністрів АРК.

  За його словами, подібні зустрічі й обмін досвідом дозволять укріпити відносини між регіонами і відкриють нові можливості для подальшої співпраці.

  Він акцентував увагу на тому, що останнім часом помітно зріс інтерес до Криму з боку Китайської Народної Республіки у сфері туристичного й інвестиційного потенціалу.

  “Для нас також Хайнань цікавий тим, що цей регіон входить у п’ятірку регіонів КНР із особливим економічним статусом – вільної економічної зони. Ми хочемо підкреслити досвід роботи в цьому напрямку в провінції Хайнань”, – підкреслив П.Бурлаков, нагадавши, що в парламент України внесено проект Закону України “Про особливий режим інвестування в Автономній Республіці Крим”.

  “Ми створюємо на території нашої держави особливі умови інвестування. Вже зроблено перші кроки – будівництво парогазової електростанції в Щолкіному – це перший інвестиційний проект із залученням інвестицій із Китаю”, – сказав перший він.

  У свою чергу Лін Фанлює підкреслив, що вітає перспективу плідної та тісної співпраці з Кримом, зокрема, в будівництві, туристичній сфері, науці, освіті й охороні здоров’я. Яскравим прикладом цього є підготовка до підписання угоди між регіонами на період до 2014 року.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *