Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Конференція української та китайської молоді у Даляні (Китай)

  2015-12-08

  З усього Китаю зібралися 20-22 листопада українські студенти у м. Далянь на науково-практичну конференцію молоді двох країн «Один пояс, один шлях».

  З проблематики участі молоді у відродженні Великого Шовкового шляху  виступили ректор даляньського університету іноземних мов Лю Хун, Голова Ради ректорів Університету ШОС Сунь Юйхуа, Чжанхун з Академії  суспільних наук КНР, українські вчені В. Кіктенко з НАНУ, С. Кошовий з Інституту президентської стратегії, В. Владимиров з КНУ імені Тараса Шевченка.

  У обговоренні доповідей взяли участь китайські та українські студенти з вишів Пекіна, Харбіна, Хейлуцзяна, Шеньяна тощо. Спілкування китайської та української молоді йшло так цікаво, що  ЛюХун, ректор Даляньського університету іноземних мов – організатор  заходу – вирішила продовжити його ще на два дні. Усі дні молодь спілкувалася з Послом України в КНР О. Дьоміним. Йшлося про перспективи розвитку навчання українських хлопців і дівчат у Китаї, спільні плани та проекти.

  На зустрічі з послом України в Китайській Народній Республіці Олегом Дьоміним українські студенти прийняли рішення триматися і далі разом, підтримувати один одного та запрошувати молодь з України навчатися в Китаї: “Бо така освіта – це золота карта, виграна на ціле життя”.

  «Асоціація українських  студентів у Китаї зробила великий крок у своєму розвитку», – зауважив  голова Асоціації В. Самсонов з Пекіна. Були і екскурсії, і вечірки,   і концерти обома мовами, і обміни адресами, а 23 листопада відбулася оглядова  поїздка по Даляню, місту бізнесу і курортів, що має у світі славу «літнього Давосу» у Китаї.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *