Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Компартія Китаю заборонила відставним партійцям виступати з “негативними політичними промовами”

  2022-05-19

  Компартія Китаю заборонила кадрам, що вийшли на пенсію, виступати з «негативними політичними промовами» напередодні великих перестановок у керівництві наприкінці цього року. Про це пише South China Morning Post.

  Головне управління ЦК видало звід постанов під назвою «Зміцнення партійного будівництва серед відставних кадрів у нову еру», повідомило в неділю державна інформагенція «Сіньхуа».

  У заяві міститься заклик до всіх партійних відомств забезпечити, щоб кадри та члени партії, які вийшли на пенсію, «прислухалися до партії й слідували за партією», і попереджуються, що «порушення дисциплінарних правил мають розглядатися серйозно».

  Неназваний представник Центрального оргвідділу повідомив «Сіньхуа», що нові правила є відповіддю на те, що деякі члени партії здійснюють дисциплінарні проступки після виходу на пенсію.

  У заяві їх просять «відкрито не обговорювати загальну політику ЦК партії, не поширювати політичні негативні висловлювання, не брати участь у діяльності нелегальних громадських організацій, не використати свій колишній авторитет чи службовий вплив для пошуків вигоди для себе та інших, рішуче протистояти всім видам неправильного мислення».

  Чиновник у відставці з провінції Гуандун, який побажав залишитися неназваним, зазначив, що нові правила посилили контроль партії над відставними кадрами. На його думку, це пов’язано з підготовкою до майбутнього XX з’їзду КПК.

  Крім того, за словами чиновника, останніми роками відставні кадри, які бажають жити за кордоном, мають подати заяву про вихід із партії. «Я думаю, що різні заходи були вжиті для того, щоб деякі кадри, що вийшли на пенсію, не висловлювалися проти Китаю після від’їзду з країни, як Цай Ся», — сказав він.

  Цай Ся, колишній професор партійної школи КПК, була виключена з партії та позбавлена ​​пенсії у покарання за виступи, які «завдали шкоди репутації країни». У 2020 році Цай, яка проживає в США, закликала китайське керівництво змінити лідера для покращення зв’язків із Заходом — промову, яку партійна школа назвала «надзвичайно огидною».

  Нові правила також вимагають, щоб відставні члени партії читали «оригінальні роботи» з політичної теорії та свідомо втілювали в життя теорії Сі Цзіньпіна.

  Компартія Китаю заборонила відставним партійцям виступати з "негативними політичними промовами"

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *