Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КОМПАНІЯ SANY ІНВЕСТУЄ $20 МЛН У РОЗВИТОК БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

  2011-12-19

  Джерело: УКРІНФОРМ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Китайська промислова група SANY, яка виробляє важку техніку, планує інвестувати 20 млн доларів у розвиток свого бізнесу в Україні. Про це розповів заступник генерального менеджера компанії Ло Сін’у, виступаючи перед учасниками презентації у ході всесвітнього роуд-шоу інвестиційних можливостей України у понеділок в Шанхаї, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

  “Ми плануємо інвестування на суму 20 млн доларів, придбати виробничу територію у 20 тис. кв. м, у тому числі приміщення для виставкових залів, склади, сервісні центри, навчальний центр, офіси та інше”, – розповів Ло Сін’у. За його словами, після цього передбачається найняти місцевий персонал, який буде надавати послуги клієнтам, постачати продукцію в сусідні країни, “що буде сприяти економічному розвитку України”. “Щоб приготуватися до нових викликів, щоб прискорити процес інтернаціоналізації, компанія SANY обрала Україну в євроазіатському регіоні як країну-об’єкт для інвестиційних проектів”, – зазначив заступник генерального менеджера промислової групи. Він підкреслив, що дочірні відділення компанії на ринку України під час відкриття отримували всебічну підтримку з боку влади.

  Компанія SANY вийшла на український ринок у 2006 році, а на кінець 2010 року кількість її продукції перевищила 100 одиниць: це насоси, бурові установки, крани, екскаватори тощо. “Наші насоси посідають перше місце на ринку України і за кількістю перевищують Putzmeister та Schwing, ми зробили великий внесок у національну інфраструктуру України”, – з гордістю заявив Ло Сін’у. За його словами, зараз у компанії є три важливі посередники, сервісні та торговельні відділення по всій Україні.

  Компанію SANY було створено в 1989 році з головним офісом в місті Чанша, провінція Хунань. Невдовзі вона стала відомим приватним підприємством, а в 2009 році обсяг продажів її продукції становив 4,6 млрд доларів (у 2010 році – 7,6 млрд доларів). У компанії працює понад 70 тис. робітників, серед яких більше 8 тис. – розробники. Сьогодні SANY – єдина китайська машинобудівна компанія, яка увійшла до рейтингу “топ-500” провідних підприємств світу та до числа 50 провідних брендів Азії. Головними продуктами компанії є насоси, дорожня техніка, зварювальні апарати, вантажопідйомні машини, портові механізми, обладнання для вугільної промисловості та вітрової енергетики тощо, загалом 26 видів механізмів, близько 200 найменувань продуктів. SANY має кілька представництв у великих містах Китаю, а також 24 дочірні компанії у різних країнах світу, її продукція експортується в більш ніж 150 країн та регіонів світу.

  Як повідомляв УКРІНФОРМ, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами нинішнього року започаткувало проведення роуд-шоу інвестиційних можливостей України. Майже за два місяці роуд-шоу були проведені в 15-ти фінансових центрах світу – в Європі, США, країнах Близького Сходу та в Азії. Шанхай став останньою зупинкою цьогорічного роуд-шоу.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *