Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Компанія Xiaomi була додана до списку міжнародних спонсорів війни в Україні

  2023-04-14

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло китайську корпорацію Xiaomi до переліку міжнародних спонсорів війни, пише ЛІГА.Бізнес, посилаючись на НАЗК.

  У росії Xiaomi є лідером з продажу смартфонів. Згідно з НАЗК, у липні 2022 року Xiaomi та її суббренд POCO разом становили 42% ринку смартфонів у росії.

  Російський ринок є надзвичайно важливим для китайської компанії Xiaomi, тому вона навіть не заявляла про плани з виходу з рф. Проте з весни 2022 року компанія не проводила маркетингової діяльності в росії. Згідно з агентством, зараз Xiaomi активно набирає персонал для своїх російських офісів та оголосила про офіційний старт продажу флагманських смартфонів, що свідчить про наміри компанії відновити повноцінну присутність на російському ринку.

  У заяві НАЗК зазначено, що Xiaomi Corporation підтримує військову агресію терористичної держави і повинна понести наслідки за свої репутаційні та юридичні дії. Варто зазначити, що Xiaomi є найбільшим виробником смартфонів у світі після Samsung і Apple, а їхня частка ринку у 2022 році становила майже 13%.

  Компанія Xiaomi була додана до списку міжнародних спонсорів війни в Україні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *