Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Комісію зі співробітництва Україна-Китай важливо провести до кінця поточного року

  2020-07-29

  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина вважає, що Комісію зі співробітництва Україна-Китай важливо провести до кінця 2020 року. Про це повідомляє пресс-служба Кабінету Міністрів України.

  “Ми надаємо великого значення поглибленню стратегічного партнерства між нашими країнами і сподіваємося на швидке подолання пандемії COVID-19. Це дозволить провести у Пекіні цього року 4-те засідання Комісії зі співробітництва між Урядами України і Китаю”, – зазаначила Ольга Стефанішина на зустрічі з Фань Сяньжунем, Надзвичайним та Повноважним Послом Китаю в Україні.

  За її словами, Україна є важливим логістичним містком, який поєднує транспортні шляхи з Китаю до ЄС, а можливості для торгівлі та інвестицій в Україну з Китаю стають ще привабливішими з огляду на залучення України до ініціативи КНР “Один пояс, один шлях”. Вона також додала, що зростання обсягів двосторонньої торгівлі Україна-Китай є важливим сигналом про спільний інтерес бізнесу і нові перспективи для розвитку торговельно-економічних взаємин.

  “Україна має потужний експортний потенціал, і ми готові задовольнити зростаючий попит Китаю у високоякісних продуктах харчування та української сільгосппродукції, зокрема борошна, яблук, свіжої черешні, курятини, риби та бобових”, – підкреслила Віце-прем’єр-міністр.

  Фото КМУ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *