Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КОЛИШНЬОГО ТОП-МЕНЕДЖЕРА НАЙБІЛЬШОГО У СВІТІ СТІЛЬНИКОВОГО ОПЕРАТОРА CHINA MOBILE ЗАСУДИЛИ ДО СМЕРТНОЇ КАРИ

  2011-07-25

  Джерело: За матеріалами: Lenta.ru

  Колишній заступник керівника найбільшого в світі стільникового оператора China Mobile Чжан Чуньцзян засуджений до смертної кари за отримання хабарів.

  Як повідомляє Xinhua, суд вирішив відкласти виконання вироку на два роки. За даними АР, відкладений смертний вирок означає, що тюремне ув’язнення колишнього менеджера China Mobile може виявитися довічним за умови його хорошої поведінки.

  Чжан Чуньцзян був визнаний винним в отриманні хабарів на суму 7,46 мільйона юанів ($ 1,15 млн) з 1994-го по 2009 роки. У цей період він обіймав посади в China Mobile, поштовому управлінні провінції Ляонін і компанії China Netcom Group Corporation.

  Розслідування щодо Чжана Чуньцзяна почалося в кінці 2009 року.

  Нагадаємо, в червні в Китаї стратили двох колишніх віце-мерів з процвітаючих східних міст за хабарництво на мільйони доларів. Сюй Майюн, колишній віце-мер багатого курортного міста Ханчжоу, розташованого на захід від Шанхаю, був засуджений в травні за хабарництво, розкрадання в особливо великих розмірах і зловживання владою.

  Другий – Цзян Женьцзе – був віце-мером міста Сучжоу в прибережній провінції Цзянсу. Його спіймали на хабарі на $ 16,7 млн ​​готівкою, отриманих від забудовників в 2001-2004 роках, коли він завідував міським плануванням і проектами з розвитку нерухомості.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *