Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КНР запускає безвізовий режим для громадян п’яти європейських країн та Малайзії

  2023-12-11

  У Китаї з початку грудня по листопад наступного року діє пробний безвізовий режим для громадян п’яти європейських країн — Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландів та Франції, а також Малайзії. Чи готові до напливу закордонних туристів китайські аеропорти – з’ясовували кореспонденти CGTN.

  Зважаючи на відкриття безвізу, найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa у співпраці з Air China оголосила про плани збільшити кількість щотижневих рейсів між двома країнами з 21 до 31 грудня.

  Старший менеджер із наземних систем експлуатації компанії Lufthansa Group APAC Рюдігер Мунцерт зазначив: “Це чудовий знак тісної співпраці між нашими двома країнами та фантастичний стимул для подорожей”.

  Китай запустив безвіз для шести країн 9 днів тому, а в міжнародному аеропорту Пекіна вже помітили зростання кількості пасажирів, які здійснюють поїздки з Європи та назад.

  Директор відділу бізнес-авіації міжнародного аеропорту Пекіна Си Жун: “За минулий тиждень показники кількості пасажирів та заповнюваності місць для тих, хто прибуває з цих шести країн, постійно зростала. Кількість пасажирів збільшилася приблизно на 10%, а заповнюваність — на 7%”.

  Заступник директора ділового комітету компанії Air China Цуй Хунцян: “Цього року авіакомпанія Air China відновила 26 міжнародних рейсів у столичному міжнародному аеропорту Пекіна. Сьогодні там обслуговують 52 міжнародні маршрути, приблизно по 86 рейсів на день, що становить близько 70% від рівня 2019 року”.

  За підрахунками аналітиків, кількість пасажирів з інших країн, чиї маршрути подорожей проходять міжнародним аеропортом Пекіна, цього року досягне восьми мільйонів.

   

  КНР запускає безвізовий режим для громадян п'яти європейських країн та Малайзії

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *