Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КНР ВИГОТОВИТЬ ВАГОНИ МЕТРО ДЛЯ КРАЇН БЛИЗЬКОГО СХОДУ

  2011-08-12

  Джерело: ChinaPRO.ru

  Китайська південна локомотивобудівна корпорація оголосила про те, що отримала замовлення від близькосхідних замовників на виготовлення вагонів метрів. Операція оцінюється у 2,54 млрд юанів ($ 390 млн).

  Компанія також повідомила, що з січня по червень 2011 р. уклала ряд крупних контрактів. Так, для Грузії корпорація будуватиме 20 швидкісних поїздів, для Австралії, Туркменістану та інших країн – 111 тепловозів. Крім того, в рамках договорів з Монголією і країнами Африки китайські фахівці виготовлять 521 вантажний поїзд.

  Додамо, що в перші шість місяців поточного року обсяг доходів локомотивобудівної корпорації, отриманих від основної діяльності за кордоном, склав 2,46 млрд юанів. Це на 138,18% більше, ніж у першій половині минулого року.

  Нагадаємо, що в 2010 р. китайська держава запланувала інвестиції в будівництво однієї із станцій метрополітену в Тегерані в розмірі 250 млн євро. Вкладення будуть реалізовані протягом найближчих трьох-чотирьох років. Метро в столиці Ірану складається з чотирьох ліній. Влада міста з населенням в 13 млн осіб планують побудувати ще дві лінії. Тим не менш, підземка в Тегерані вважається найбільшою на Близькому Сході.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *