Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КНР виділить техніку українським рятувальникам

  2019-01-25

  Китайська народна республіка виділить Україні спеціальну аварійно-рятувальну техніку і обладнання для потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Проце повідомляє прес-служба уряду.

  23 січня, на засіданні Кабміну уряд схвалив проект та уповноважив міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва підписати угоду з КНР.

  Зокрема, за умовами угоди, протягом 2019-2020 років ДСНС отримає від Китаю понад 50 одиниць спецтехніки.

  Мова йде про автомобільні крани, гусеничні бульдозери, автогрейдери, пожежні машини з підйомними платформами та пожежні машини зі сходами для проведення аварійно-рятувальних робіт.

  Також повідомляється, що КНР направить до України фахівців для налаштування роботи і технічного обслуговування наданого обладнання.

  Нагадаємо, що це не перша поставка китайської аварійно-рятувальної техніки для українських служб. Раніше підрозділи ДСНС отримали 25 одиниць інженерної та автомобільної техніки від КНР на суму 185 млн. грн. Серед поставленої техніки були 7 автокранів XCMG вантажопідйомністю від 50 до 180 тонн, 4 нових бульдозерів і 5 колісних екскаваторів XCMG. Також рятувальникам передали і 5 повнопривідних пікапів ZX Grandtiger з дворядною кабіною.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *