Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Клінічна лікарня «Феофанія» отримала техніку для розбудови Wi-Fi-мережі

  2019-02-13

  Наприкінці січня клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами отримала техніку для розбудови Wi-Fi-мережі від компанії Huawei.

  Бездротові технології зв’язку допоможуть підвищити ефективність роботи лікарів і якість обслуговування пацієнтів, сприяти розвитку системи телемедицини в установі.

  Отже, Huawei надала 23 одиниці техніки: сучасні та безпечні бездротові точки доступу, контролер і маршрутизатор. Цього достатньо, щоб забезпечити якісним Інтернетом кілька відділень в будівлі на 4 поверхи.

  Наразі такої можливості немає: мережа Wi-Fi відсутня, а прийом сигналів 3/4G мобільного зв’язку ускладнено через розташування лікарні у лісопарковій зоні.

  “Цифрова трансформація торкнулась усіх сфер життя, і медицина не є виключенням. Лікарня «Феофанія» також впроваджує інформаційно-комунікаційні технології, аби швидше діагностувати захворювання на ранніх стадіях, прискорити одужання пацієнтів та знизити витрати на лікування. Завдяки новому обладнанню ми зможемо впровадити рішення, що зроблять медичну інформацію доступнішою для лікарів. А пацієнти отримають доступ до глобальної мережі, що зробить їх перебування у нас комфортнішим”, – зазначив головний лікар клінічної лікарні «Феофанія» Ігор Семенів.

  “Ми робимо велику ставку на розвиток технологій у 2019 році. Плануємо капітально оновити нашу серверну базу і технологічну інфраструктуру. Це буде рік комп’ютеризації, впровадження нової техніки і нових комп’ютерних технологій в медицині. І у нас великі плани по розвитку діагностичного напряму”, – повідомив пан Ігор під час церемонії передачі компанією “Хуавей Україна” обладнання.

  “Сподіваємося, що мережа бездротового зв’язку допоможе використовувати нові можливості для лікування. Пристрої та сенсори для моніторингу стану здоров’я, мобільні додатки надають доступ до медичних даних в реальному часі, швидкий і надійний зв’язок стає ключовим фактором в сучасній медицині”, – зазначив директор “Хуавей Україна” Ма Ці.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *