Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Київ представили на виставці COTTM 2016 у Китаї

  2016-04-20

  Столицю України — місто Київ — на виставці COTTM 2016 представили стендом «Київ туристичний» зі слоганом «Everything starts in Kiev».

  Київ представили на провідній у Китаї міжнародній виставці туристичної індустрії, зосередженій на секторі зарубіжного туризму і відпочинку The 11th China Outbound Travel & Tourism Market. Серед 65-ти країн-учасниць виставки, Україна виявилась однією з маловідомих країн, відтак більшість відвідувачів виставки не знали про Київ та інші українські міста. Причиною тому, серед іншого, є і певні бюрократичні проблеми з оформленням української візи. Однак, тепер українська влада працює над спрощенням візового режиму між Україною та Китайською Народною Республікою. Незабаром такий «паперовий» бар’єр зникне і жителі КНР зможуть відвідати Україну без складних процесів отримання віз. Також існує мовний бар’єр, мало хто говорить англійською мовою. В цілому, китайський ринок тепло прийняв Україну і відкритий для співпраці зі столицею, тож спрощення візового режиму та участь у подібних заходах зможуть істотно вплинути на покращення економічних та культурних зв’язків обох держав.

  Виставка COTTM вже четвертий рік поспіль представляє для китайського туристичного ринку спеціальний сектор люкс-туризму Luxury Tourism Segment, користується підвищеною увагою гостей. Компетентні відвідувачі тут можуть миттєво отримати інформацію і відмінні висококласні туристичні пропозиції на розкішні круїзні подорожі та подорожі за кордон найвищого рівня обслуговування.

  Захід привернув увагу провідних національних та регіональних турфірм і туристичних агенцій, великих міжнародних туроператорів, постачальників туристичних продуктів і послуг для організації круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, бізнес-поїздок, включаючи представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній. Виставку супроводжувала освітня програма з презентаціями, численними зустрічами і конференціями щодо специфіки сфери, останніми тенденціям і трансляцією можливостей перспективного ринку виїзного туризму.

  За даними академії туризму Китаю, китайці щорічно роблять понад 100 мільйонів поїздок за кордон, витрачаючи на подорожі понад 128 млрд. доларів.

  “Ub.ua”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *