Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Київ і Шанхай домовилися про розширення та поглиблення взаємної співпраці

  2018-06-25

  18 червня відбулася зустріч заступника голови КМДА Дмитра Давтяна з делегацією з Шанхаю на чолі з віце-мером міста Сюй Кунлін. Сторони обговороли питання взаємного партнерства, можливості не лише для інфраструктурної та транспортної, але й туристичної та IT-взаємодії.

  Дмитро Давтян підкреслив: «Я вважаю Китай у цілому та Шанхай зокрема, вкрай важливими для Києва стратегічними партнерами. І переконаний, що ми маємо розвивати не лише вже визначені нами як перспективні інфраструктурні і дорожній напрями. Я був у Китаї двічі за останні кілька місяців і розумію: країна гідна для контакту і як технологічний лідер, і як туристичний напрям. Власне, напрямів дуже багато, показники розвитку Шанхаю вражаючі, і ми хотіли б не просто переймати досвід – ми воліємо виступати повноправними партнерами із цікавими інвестиційними проектами».

  Заступник голови КМДА наголосив: «Шанхай не лише готовий підписувати із Києвом офіційні документи – гості з Піднебесної хочуть справді теплих партнерських стосунків. І ми підтримуємо це, ми налаштовані на те, щоб бути взаємно корисними».

  Наступним кроком має бути робочий візит українських посадовців до китайського мегаполісу, а також участь України у Першій китайській міжнародній виставці імпорту, яка відбудеться у листопаді у Шанхаї. Участь у виставці вже підтвердили 128 країн, наголосили гості.

  aa19b1f22a4d926fce9bfc7c61fa5_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *