Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайці запускають зерновий термінал в Україні

  2016-05-16

  Компанія Cofco Agri Ukraine, що належить китайській Cofco Corporation – одному з найбільших світових виробників і постачальників сільгосппродукції і продуктів харчування, 19 травня офіційно запустить термінал в Миколаївському морпорту.

  Про це з посиланням на повідомлення компанії передає «Інтерфакс-Україна».

  Цей термінал – одна з найбільших китайських інвестицій в розвиток транспортного потенціалу України, він є сучасним комплексом з перевалювання сільськогосподарської продукції.

  Нагадаємо, потужність терміналу з перевалки зернових вантажів – 2,5 млн т на рік. Вартість проекту раніше оцінювалася в $ 75 млн.

  Для довідки: Cofco – багатопрофільна державна організація, що проводить закупівлю і трейдинг зернових, а також здійснює глибоку переробку зерна. Крім цього вона володіє готелями, торговельними центрами і виноградниками, а також СП з британським страховиком Aviva Plc. Заснована в 1949 році корпорація є одним з найбільших державних підприємств КНР. Завдяки серії поглинань компанія зараз володіє активами обсягом понад $ 71,9 млрд. Потужності зі зберігання зерна оцінюються в 31 млн тонн, з переробки – 89,5 млн тонн на рік, має представництва в 140 країнах світу.

  У минулому році Cofco завершив купівлю гонконгської Noble Group. В Україні Noble Group належало ТОВ «Нобл Ресорсиз Україна» (Київ), ТОВ «Новоолексіївський елеватор» (Херсонська обл.), ТОВ «Сателіт» (Київ).

  AgroPortal

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *