Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙЦІ ВИВЧАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ БУДІВНИЦТВА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЕС

  2011-07-25

  Джерело: energy.unian.net/

  Компанія Fixam Group вивчає можливість будівництва в Херсонській області вітроелектростанцій сумарною встановленою потужністю до 1 ГВт.

  Про це УНІАН повідомили в прес-службі Херсонської обласної державної адміністрації.

  Згідно з повідомленням, плани будівництва обговорювалися в ході зустрічі голови Херсонської ОДА Миколи Костяка з китайською делегацією, до якої увійшли операційний директор інвестиційно-промислової групи FIXAM GROUP Джеймс Джанг та генеральний представник компанії з міжнародного техніко-економічного співробітництва в країнах СНД Чу ЦЯОШІ.

  Крім того, сторони обговорили можливість переведення генеруючих потужностей ВАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» на використання біопалива.

  Як повідомляв УНІАН, у даний час в Херсонській області в стадії реалізації знаходяться проекти з будівництва 7 вітроелектростанцій (ВЕС) сумарною потужністю 1,371 ГВт.

  Річний технічно можливий потенціал відновлюваних джерел енергії по Херсонській області становить: вітроенергетика – 2860 тис. тонн умовного палива на рік, сонячної енергетики – 310 тис. т.у.п. / рік. За оцінками вчених, це дає можливість побудувати на території області ВЕС ємністю 2192 установок номінальною потужністю по 2 МВт кожна, загальна встановлена ​​потужність яких сягатиме 4,385 ГВт.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *