Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайці почали продавати електричний Гелік за 3,6 тис. доларів

  2018-03-23

  Китайський автомобільний ринок – справжня Мекка для електротранспорту. Тож не дивно, що у них там створюються найдоступніші моделі електрокарів.

  Одним з яскравих і доступних представників місцевого автопрому можна назвати електрокар Qifeng K7. Його особливість у тому, що він сильно схожий на Mercedes-Benz G-Class.

  Від мерседесівського позашляховика новий китайський електромобіль успадкував передню панель, капот і масивні поворотники.

  Живиться K7 від електродвигуна потужністю 5,3 к. с. або 6,7 к. з, а також від батареї 60В або 72В. Як заявляє виробник, в топі машина здатна прискорюватися до 50 км/год і долати на одному заряді до 170 км (в реальності ж пробіг напевно менший).

  І хоча Qifeng K7 виглядає маленьким і химерним, у нього є такі цікаві функції, як слот SD, USB, AUX і навіть GPS і Wi-Fi, а мультимедійна система може відтворювати як аудіо, так і відео.

  Ціна китайського позашляховика на домашньому ринку – 25 тис. юанів, еквівалент 3600 доларів. В Україні автомобіль можна придбати за 9 тисяч доларів.

  “fi.Новини”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *