Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайці побудують у Казахстані лінію безпілотного трамвая

  2016-06-30

  У казахстанській столиці – місті Астана – почалося будівництво першої черги проекту легкорейкового транспорту. Китайські фахівці за три роки створять лінію безпілотного трамвая. Інвестиції на ці цілі складуть $ 1,9 млрд.

  Підрядники проекту – Пекінська компанія по оперуванню державними активами і Пекінська корпорація містобудування. Китайські компанії вперше побудують безпілотний легкорейковий транспорт для зарубіжного партнера.

  Магістраль загальною протяжністю в 22,4 км буде побудована за китайським стандартом. Проектна швидкість руху трамвая складе 80 км / год. Уздовж лінії розташуються 18 зупинок і одне депо для вагонів.

  Як повідомлялося, в травні 2015 р КНР і Казахстан уклали рамкову угоду про реалізацію проекту.

  За 2010-2015 рр. Китай вклав в економіку Казахстану понад $ 10 млрд. КНР вийшла на четверте місце серед зарубіжних інвесторів Казахстану. До початку 2016 року в Казахстані функціонували понад 600 китайських компаній. Це на 35% більше, ніж в 2013 р Більшість китайських підприємств мають відношення до сфери торгівлі та будівництва. Піднебесна вийшла на п’яте місце за цим показником. Перші чотири місця займають Росія, Туреччина, Нідерланди і Німеччина.

  “ChinaPRO”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *