Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайці побудують сміттєспалювальний завод у Львівській області

  2017-05-11

  Компанія Grandblue Environment (Китай) має намір побудувати сміттєспалювальний завод у Червонограді Львівської області. Про це йдеться в повідомленні Львівської обласної державної адміністрації, передають Українські Новини.

  Згідно йому, 11 травня голова обладміністрації Олег Синютка провів зустріч з представниками Grandblue Environment.

  “Китайська компанія Grandblue має намір побудувати в Червонограді сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу з виробленням теплової і електричної енергії. Про це стало відомо під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та представників компанії”, – сказано в ньому.

  За інформацією обладміністрації, Grandblue Environment має намір приступити до будівництва після узгодження проектної документації, на розробку якої піде 6 місяців.

  Grandblue Environment заснована в 1992 році в Гуандуні.

  Компанія займається постачанням питної води, очищення стічних вод, переробкою відходів, а також проектуванням, монтажем та обслуговуванням систем водопостачання.

  Нагадаємо, Львів досі страждає від “сміттєвої кризи”. В рамках меморандуму між владою Львова та області та в містах Львівщини не підписано жодної угоди про прийом львівського сміття.

  “Українські новини”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *