Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайському бізнесу презентували сервіс електронних закупівель

  2018-04-13

  30 березня у Києві китайському бізнесу презентували сервіс державних і комерційних електронних закупівель Newtend. Він є однією з майданчиків системи держзакупівель ProZorro, офіційно запущеної в Україні у 2016 році для проведення прозорих і відкритих тендерів.

  Захід організувала Українська асоціація Шовкового шляху Silk Link. У ньому взяли участь представники близько 40 державних і приватних компаній з КНР.

  Під час  презентації директор Silk Link і секретар депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Китаєм Ірина Никорак зазначила, що асоціація вирішила ближче познайомити китайський бізнес з Newtend на тлі зростаючого інтересу КНР до українського ринку.

  Пані Ірина повідомила, що до теперішнього моменту вже близько 15 китайських компаній виграли в Україні тендери щодо інфраструктурних проектів.

  Глава проектного офісу Silk Link Тарас Голуб заявив, що сервіс Newtend буде корисний китайським компаніям, які займаються різними видами діяльності. «Ми в сьогоднішній презентації бачимо три практичних напрями для роботи китайських компаній: перший з них – це робота компаній, зацікавлених у купівлі товарів в Україні», – пояснив він. Крім того, за словами Т. Голуба, Newtend може допомогти підприємствам, які мають намір брати участь в українських тендерах, а також компаніям, які вже здобули перемогу на відкритих аукціонах і тепер шукають місцевих підрядників або постачальників певних товарів і послуг.

  Зараз Newtend служить майданчиком для проведення 50 тис. активних торгів за проектами очікуваною вартістю 870 млрд гривень (33,1 млрд доларів США).

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *