У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
5-7 січня 2020 року в рамках заходів традиційного харбінського Фестивалю криги та снігу втретє відбувся не менш традиційний «День України». На заходи в Харбіні, незважаючи на святкові дні, прибула численна українська делегація (25 осіб), що складалась з представників вищих навчальних закладів, наукових інститутів та муніципальної влади міст Суми, Славутич, Лозова та Одеса. Про це повідомляється на сайті Посольства України в Китайській Народній Республіці.
6 січня, за організаційної підтримки адміністрації Нового району Харбіна (Сунбей), Харбінського університету комерції, управління науки і техніки Народного уряду Харбіна та компанії Heilongjiang Huayue Oriental Enterprise Management Consulting, відбувся 3-й Китайсько-український науково-інноваційний форум в Харбіні. На його теренах був проведений «круглий стіл» ректорів України та Китаю, у якому взяли участь керівники Харківського державного університету харчування та торгівлі, Державного університету залізничного транспорту, Сумського державного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Харбінського університету комерції, Наньчаньського авіаційного університету та університету м.Цзямуси (пров.Хейлунцзян), а також представник ПУ в КНР та представник Міністерства освіти КНР.
Паралельно із зазначеним заходом відбулась науково-інноваційна конференція, на якій, зокрема, були представлені проєкти українських вузів та інститутів, що пропонуються китайським партнерам для спільної реалізації та комерціалізації на ринку КНР.
7 січня відбулась церемонія відкриття Китайсько-українського Центру інноваційної співпраці в Харбіні – об’єднаної платформи, яка організовуватиме роботу, спілкування, переговори між китайськими та українськими суб’єктами підписаних меморандумів та угод і забезпечуватиме супроводження всіх освітянських, наукових та культурних проектів, ініційованих українськими та китайськими партерами. Зазначений Центр зареєстровано на майданчику Jiangbei Integrated Development Area in Harbin New District і його розвиток буде забезпечуватись відповідними програмами підтримки, які діють для учасників цієї зони.
Наприкінці заходів відбулась зустріч мера Харбіна Суня Чже з українською делегацією, на якій керівник міста подякував українцям за підтримку історичної пам’яті двох народів, багаторічну співпрацю з Харбіном та підтвердив подальшу налаштованість Харбіна на поглиблення співпраці на всіх напрямах з можливістю надання фінансування для реалізації ефективних спільних проектів.
Протягом двох днів форуму відбувалось підписання меморандумів та угод співпраці між адміністраціями міст та районів, вузів та Китайсько-українським Центром інноваційної співпраці в Харбіні (було підписано понад 10 документів).
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук