Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайський урядовий комітет висловив зацікавленість у галузевому співробітництві із Закарпаттям

  2019-02-08

  У четвер, 7 лютого, голова Закарпатської ОДА провів робочу зустріч із урядовою делегацією Китайської Народної Республіки на чолі із заступником голови Комітету сприяння розвитку міжнародної торгівлі Дженєм Денфенем.

  Джень Денфен розповів, що вже понад 60 років Китайський урядовий комітет займається питаннями міжнародної торгівлі, промисловою галуззю та інвестиційними проектами по всьому світові. Після зустрічі з українськими урядовцями та партнерами у Києві, представники Китаю поїхали у регіони, почавши із Закарпаття.

  Ми чули гарні відгуки про ваш край, маємо тут друзів, – зазначив Джень Денфен.Китай зацікавлений, в першу чергу, у розвитку переробної галузі, а не лише у видобутку сировини. Ми говоримо про будівництво заводів, зокрема, з виготовлення будівельних матеріалів, панелей для сонячних батарей і теплоелементів для індивідуального користування. Наш досвід у цих галузях величезний, і не лише в Китаї, але й за кордоном. Я послухав вас і у мене навіть виникла ідея про створення тут масштабного технопарку.

  За підсумками зустрічі було підписано Угоду про стратегічне співробітництво між Відділом будівельної галузі при Китайському комітеті сприяння розвитку міжнародної торгівлі та Закарпатською обласною державною адміністрацією. Згодом сторони продовжать предметний діалог щодо галузевої співпраці, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

  DSC_3808-59

   

  “Закарпаття онлайн”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *