Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайський прем’єр обговорить з Євросоюзом Україну

  2015-06-24

  Лідери Євросоюзу і Китаю обговорять розвиток подій в сусідніх регіонах, включаючи Україну.
  Це питання включено до тематичного блоку з регіональної і зовнішній політики 17-го саміту ЄС-Китай, який відбудеться 29 червня в Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
  «До порядку денного будуть включені питання про останні події в сусідніх регіонах ЄС і Китаю. Очікується, що обидві сторони відзначать важливість діалогу, дотримання міжнародного права та впровадження механізмів реагування на кризову ситуацію заради збереження миру, безпеки і процвітання. Питання зовнішньої політики швидше за все будуть зосереджені на Україні, Ірані, Лівії, Сирії, Ємені, Афганістані та Корейському півострові », – наголошується в документі Ради ЄС.
  У той же час серед головних питань до порядку денного двостороннього саміту винесені обговорення економічної ситуації на рівні ЄС-Китай, а також у глобальному вимірі; двосторонні відносини; глобальні спільні виклики; реагування на міжнародні та регіональні проблеми.
  Євросоюз на саміті представлятимуть президент Європейської ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. З китайської сторони Брюссель відвідає прем’єр-міністр Лі Кецян.

  Ukrinform

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *