Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙСЬКИЙ ГЛИБОКОВОДНИЙ БАТИСКАФ “ЦЗЯОЛУН” ЗДІЙСНИВ ПЕРШЕ ВИПРОБУВАЛЬНЕ ЗАНУРЕННЯ НА ГЛИБИНУ 5 ТИС МЕТРІВ

  2011-07-22

  Джерело: Агенція Сіньхуа

  21 липня вранці о 8 годині за пекінським часом китайський глибоководний батискаф “Цзяолун” успішно завершив перше випробувальне занурення на 5 тис метрів у міжнародній акваторії східної частини Тихого океану, в ході якого була досягнута глибина 4027 метрів. Про це стало відомо кор. агентства Сіньхуа в керівній групі з пробного занурення “Цзяолун” при Державному морському управлінні КНР.

  Занурення “Цзяолун” з трьома підводниками почалося рано вранці о 03:00, через годину апарат занурився в морську пучину на глибину 1777,7 метра, о 5:26 досяг глибини в 4027 метрів і сплив на поверхню о 7:48.

  Перше занурення тривало п’ять годин. Його головне завдання полягала у випробуванні різних функцій апарату “Цзяолун” у воді. За підсумками проби, вони знаходяться в нормальному стані.

  Повідомляється, що друге занурення “Цзяолун” заплановано на 22 липня, коли апарат буде готовий підкорити вже глибину 5 тис метрів. Але конкретний час занурення все ще буде залежати від погоди і обстановки в акваторії випробування.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *