Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙСЬКИЙ ЕКСІМБАНК ГОТОВИЙ КРЕДИТУВАТИ ПРОЕКТИ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ

  2011-08-25

  Джерело: Прес-служба Мінагропроду України

  Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк підписав з Експортно-імпортним банком Китайської Народної Республіки та Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС) Меморандум щодо співпраці з питань розвитку сільського господарства в Україні. Підписання відбулося під час офіційного візиту Миколи Присяжнюка до КНР.

  Під час зустрічі очільника Мінагрополітики з Віце-президентом Ексімбанку КНР Чжу Сіньціном китайська сторона поінформувала, що Ексімбанк зацікавлений у наданні кредитів під проекти в аграрному секторі України. «При цьому банк сьогодні готовий надавати фінансування не лише під держгарантії, але й під гарантії українського або європейського банків», – зазначив Микола Присяжнюк.

  Міністр та Віце-президент Ексімбанку домовилися створити робочу групу у складі ДП «Державна продовольчо-зернова корпорація України», ПАТ «Акціонерний комерційний банк «Київ» та Китайської національної корпорації машинної індустрії та генеральних підрядів (СМСЕС), які мають у вересні поточного року надати на розгляд Ексімбанку КНР перелік інвестпроектів з попереднім техніко-економічним обґрунтуванням.

  Як повідомив Микола Присяжнюк, Ексімбанк КНР зацікавлений кредитувати такі проекти, як будівництво в Україні тваринницьких комплексів і свинокомплексів, створення спільних підприємств для вирощування сої та пшениці для подальшої реалізації за кордоном, будівництво сучасних елеваторів та зерносховищ, будівництво парників для вирощування овочів та створення низки крупнооптових овочевих ринків на території України.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *