Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайський Червоний Хрест передав допомогу переселенцям більш ніж на $ 3 млн

  2014-12-17

  Організація Червоного Хреста Китаю направила в Україну допомогу на суму понад 3,2 млн доларів вимушеним переселенцям та особам, постраждалим в зоні збройного конфлікту на Донбасі.

  Про це власному кореспондентові Укрінформу розповіла заступник голови управління міжнародного співробітництва ККК Хай Лімань.

  «Гуманітарний вантаж, підготовлений Організацією Червоного Хреста Китаю на звернення Організації Червоного Хреста України вилетів літаком карго вночі», — повідомила Хай Лімань. Літак має прибути до Києва в середу.

  Представник Організації зазначила, що відправлений вантаж призначений для «осіб, переміщених з регіонів, де йдуть бої». Розподіляти їх буде українська Організація Червоного Хреста (яка і направила до Пекіна список необхідного), однак відправники будуть стежити за тим, хто стане одержувачем допомоги. «У Китаї траплялося чимало природних катастроф, ми отримували багато допомоги від організацій Червоного Хреста з-за кордону. І ми самі намагаємося допомагати іншим, бо ми — як одна велика сім’я по всьому світу », — підкреслила Хай лимані.

  Гуманітарна допомога включає в себе медичне обладнання, в тому числі електрогенератори для операційних, мобільні рентгенапарати, апарати УЗД та ЕКГ, дефібрилятори; лікарняні ліжка, інвалідні крісла, милиці та носилки, ковдри; набори першої медичної допомоги, кухонні набори, очисники води та багато іншого. Загальна вартість допомоги — 20 млн. юанів (3,23 млн. дол).

   

  Укрінформ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *