Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайські компанії розширять діяльність у зоні відчуження

  2018-07-20

  Представники Торгової палати з імпорту та експорту машино-технічної і електронної продукції Китаю та китайські енергетичні підприємства спільно з Державним агентством України з управління зоною відчуження планують розширити співпрацю з реалізації чорнобильських проектів. Про це повіомили у прес-службі ДАЗВ.

  «Китай вже неодноразово виступав партнером України з чорнобильських питань. Він є одним з донорів Чорнобильського фонду «Укриття», за гроші якого було збудовано новий безпечний конфайнмент. Окрім того, агентство нещодавно підписало з Компанією атомних операторів Китаю Меморандум про координацію навчального курсу для китайських фахівців на підприємствах зони відчуження. Тож маємо надію на подальший успішний розвиток співпраці наших держав», – прокоментував голова ДАЗВ Віталій Петрук.

  Під час зустрічі голова ДАЗВ ознайомив представників Китаю з основними напрямами діяльності агентства, серед яких розвиток альтернативних джерел енергії на цій території. Він також підкреслив, що навесні 2018 року агентство отримало від французької компанії техніко-економічне обрунтування проекту сонячної енергетики у зоні відчуження, яке підтвердило можливість і доцільність створення на цій території СЕС потужністю 1,2 ГВт.

  Представники торгової палати та підприємств Китаю відзначили прогресивний підхід України до енергетичних питань і висловили бажання розширити співпрацю з агентством.

  630_360_1532097631-4482

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *