Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙСЬКІ ІНВЕСТОРИ ВИЯВИЛИ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ У ПРОМИСЛОВІЙ ПЕРЕРОБЦІ БУРОГО ВУГІЛЛЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ

  2011-11-14

  Джерело: Офіційний сайт Кировоградської обласної державної адміністрації

  8 листопада ц.р. голова обласної державної адміністрації СЕРГІЙ ЛАРІН зустрівся з керівництвом міжнародної інженерної кампанії CHINA COAL TECHNOLOGY AND ENGINEERING GROUP CORPORATION (Китайська Народна Республіка).

  Представники провідної китайської державної кампанії протягом двох днів знайомилися з промисловими об’єктами, розташованими на території Олександрійського району та вивчали перспективи видобутку та переробки бурого вугілля на території області.

  Як відзначив директор кампанії пан ЦЗИ ЯНЖУЙ, на сьогоднішній день їх підприємство є флагманом вуглевидобутку та переробки вугілля у Китайській Народній Республіці, має потужну підтримку зі сторони держави, провідних спеціалістів, сучасне обладнання та унікальні технології, зокрема, з переробки бурого вугілля на рідке паливо, яке може використовуватися для опалення будинків, а також як пальне для автотранспорту.

  Пан Цзи Янжуй зазначив, що китайська сторона зацікавлена у взаємовигідному співробітництві з Україною у цьому напрямку, і наступного разу, після ретельного аналізу технічних умов, спеціалісти кампанії відпрацьовуватимуть алгоритм спільних дій у напрямку налагодження промислового видобутку та переробки бурого вугілля на території області.

  У свою чергу, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін подякував гостям із Китайської Народної Республіки за проявлений інтерес до нашої області та їх готовність вкладати інвестиції у розвиток промислових об’єктів на території регіону. Адже це не лише створення нових промислових об’єктів, а й додаткові робочі місця, надходження до бюджету, розвиток соціальної сфери територій.

  Підсумком дводенного візиту китайської делегації до нашого регіону стало підписання спільного МЕМОРАНДУМУ ПРО НАМІРИ.

  Сергій Ларін висловив сподівання, що підписання цього документу стане серйозним імпульсом для подальшого співробітництва та залучення китайських інвестицій в економіку Кіровоградщини, зокрема, у розвиток буровугільної галузі регіону. – У свою чергу, ми максимально сприятимемо усім потенційним партнерам, які виявлятимуть бажання вкладати інвестиції у розвиток економіки регіону, – підкреслив Сергій Ларін.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *