Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська Торгова Асоціація підтримує проведення 127-го Кантонського ярмарку онлайн

  2020-06-15

  Починаючи з 1957 року, двічі на рік – навесні та восени, розпочинається один з найбільш важливих і широко відомих міжнародних форумів для бізнесменів усього світу – Кантонський ярмарок. Він є наймасштабнішою комплексною виставкою в Китаї, яка представляє собою головну вітрину китайської промисловості та є барометром зовнішньої торгівлі Китаю.

  Китайська Торгова Асоціація (ССА), як партнер Кантонского ярмарку в Україні висловлює свою підтримку керівникам, організаторам і всьому колективу Кантонського ярмарку та підтримує проведення 127-го ярмарку, який вперше буде запущено онлайн з 15-24 червня поточного року.

  Більше 25 тисяч учасників будуть представляти свою продукцію на онлайн платформі 127-го Кантонського ярмарку, що є надзвичайною можливістю для людей з усього світу знайти потрібний та трендовий продукт, а також відкрити нові глобальні бізнес можливості не виходячи з дому.

  Китайська Торгова Асоціація надає всім учасникам 127-го Кантонського ярмарку детальну інформацію для реєстрації, за посиланням:

  інформація англійською мовою
  інформація китайською мовою

  Після реєстрації або входу в свій аккаунт на офіційному веб-сайті виставки покупці отримують доступ до повного каталогу продукції, який поділенний на 16 категорій і 50 розділів, відповідних звичної організації фізичної експозиції, а також до актуальної інформації про захід. Покупці можуть переглядати прямі трансляції, здійснювати деталізований пошук серед експонентів і продуктів або використовувати інноваційну функцію інтелектуального підбору.

  На платформі буде розміщений графік прямих трансляцій церемонії відкриття виставки, галузевих самітів і онлайн-презентацій нових продуктів. А функція підписки гарантує, що покупці не пропустять цифрових івентів.

  Інструменти обміну миттєвими повідомленнями і до п’яти мільйонів індивідуальних чат-румів забезпечать безперешкодну комунікацію між усіма учасниками Кантонської ярмарки. Покупці зможуть безпосередньо спілкуватися з експонентами за допомогою цифрового чату на офіційному порталі ярмарки або подати заявки на організацію відеопереговорів.

   

  “ССА”

   

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *