Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська та канадська компанії планують побудувати сміттєпереробний завод на Херсонщині

  2018-12-05

  Про це стало відомо під час робочої зустрічі голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з президентом компанії «Projex International Inc» (Канада) Фаїзом Фаїзі, а також з представниками китайської компанії «Shenwu Technology Group Corporation» Гопалом Падкі та Ясіром Шанєм.
   
  Під час зустрічі сторони обговорили практичні питання інформування про зобов’язання “Shenwu Technology Group Corporation” щодо технологій, питання угоди про публічно-приватне партнерство та її умов, обрання місця будівництва сміттєпереробного заводу та оформлення земельної ділянки, екологічних аспектів та вимог, муніципального постачання твердих відходів, питання дозвільних процедур та ліцензування, підключення до електромережі та дозволу на продаж електричної енергії.
   
  Андрій Гордєєв зазначив, що це надважливий проект для Херсонщини. Його реалізація дозволить зберегти екологію області, а також створити нові робочі місця.
   
  Нагадаємо, що 21 листопада 2017 року відбувалася робоча зустріч представника канадської компаніїз Андрієм Гордєєвим. Тоді сторони обговорили можливі шляхи будівництва сміттєпереробного заводу на Херсонщині, а місяць потому підписали меморандуму про взаєморозуміння між Херсонською обласною державною адміністрацією, китайською компанією «Shenwu Technology Group Corporation» та канадською компанією «Projex International Inc.».
  33c4ffd55c7a3576e6a614d81af82_mid

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *