Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська енергокомпанія налагоджує співпрацю з Сумською областю

  2015-04-09

  На Сумщину для налагодження співпраці прибули представники китайської енергетичної компанії — корпорації ядерної індустрії (CNEIC) China NuclearEnergyIndustryCorporation.
  Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
  «У наших планах — ознайомлення з роботою інституту прикладної фізики, підприємствами ВАТ «Селмі », СНВО ім.Фрунзе, ВАТ «Сумський завод «Насосенергомаш» і концерном «Укрросметал» та проведення переговорів про співробітництво підприємств і наукових організацій Сумської області з Китайською Народною Республікою », — повідомив під час зустрічі з керівництвом області помічник генерального директора корпораціі Хао Джі Ан Юн.
  Він зазначив, що китайські компанії повірили в Україну, в її енергетичний сектор, тому готові інвестувати в цю галузь.
  «Інтерес до України з боку китайських інвесторів, а також співпраця в частині залучення інвестицій є позитивним сигналом як для України, так і для Сумщини зокрема. Я вважаю, що ми маємо хороші перспективи », — наголосив Хао Джі Ан Юн.
  Заступник голови Сумської облради Віра Лаврик зазначила, що хоча Сумщина і є більш аграрною областю, але розвивається також і промислова сфера.
  «Сумська область має потужне машинобудування, ринок добрив, але його подальший розвиток вимагає розширення ринків збуту, пошук партнерів та інвесторів. Тому співпраця з Китаєм, на наш погляд, відкриє нові можливості та перспективи для зростання товарообміну між нашими країнами», – зазначила Лаврик.
  Це вже другий за останні півроку візит в регіон представників китайських енергетичних компаній. Раніше, в грудні 2014 року, на Сумщині побувала делегація компанії «Zhyuan Energy Cjnservation and Protaction Equipment Co Ltd», яка розглядала можливість будівництва в області різного типу електростанцій на основі біомаси.

  Укрінформ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *