Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська делегація з робочим візитом відвідала Дніпро

  2018-10-26

  Мета візиту китайської делегації на чолі з заступником мера Лу Ліном – обговорення механізмів активізації торгово-економічного, науково-технічного та інвестиційного співробітництва. Зараз між містами діє угода про співпрацю, укладена ще у 2007 році.

  Переговори з китайською стороною провели у відповідних департаментах Дніпровської міської ради і в «Агентстві розвитку Дніпра». За словами директора агентства Володимира Панченка, головними векторами під час переговорів стали медичний туризм в місто Далянь, туристичний мейнстрім в м.Дніпро, двостороння торгівля і промислова кооперація.

  «Україна сьогодні переживає економічний перехід і потребує інвестицій, зокрема з Даляня. А Далянь цікавить український ринок і виробничі майданчики. З 1985 року до серпня 2018 року в Даляні створили всього 6 підприємств на основі українських капіталовкладень ($100 тис.). Тому ми продемонстрували китайським гостям наші масштабні інфраструктурні проекти – індустріальний парк INNOVATION FORPOST, АГРОПАРК, завод з виробництва плоского скла, повітряне метро. І розраховуємо на посилення торгового обороту, і на зустрічні прямі інвестиції», – розповів Володимир Панченко.

  Сторони погодилися, що для поліпшення взаєморозуміння між підприємствами з Даляня і України необхідно, щоб уряди двох країн разом виробили ефективну платформу для співпраці та сприяння комунікації.

  785c7f9b578bec2c09e616568d270_mid

   

  “Тянься Лінк”

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *