Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайська делегація відвідала індустріальний парк «Соломоново» на Закарпатті

  2019-07-12

  Делегація із провінції Юньнань 9 липня у рамках офіційного візиту на Закарпаття, відвідала індустріальний парк «Соломоново».

  Гості ознайомилися з потенціалом та перспективами індустріального парку, а також виробничими потужностями ПрАТ «Єврокар».

  Член наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов зазначив: «Наша команда поставила  собі амбітні цілі –сформувати найбільший автомобільний кластер в Україні, залучити на територію парку виробництво автокомпопентів всесвітньо відомих корпорацій та  створити плацдарм для інновацій в сфері автопрому. Доказом реальних дій у цьому напрямку є створення найпотужнішого автомобільного інвестиційного проекту України –  завод «Єврокар»».

  Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко повідомив: «Співпраця ŠKODA Auto та компанії «Єврокар» триває більше 20 років. За цей час створено потужності повномасштабного виробництва автомобілів, які ви можете бачити сьогодні, з потенціалом виробництва 100 тисяч авто на рік. Наразі «Єврокар» є фактично єдиним діючим підприємством з виробництва легкових автомобілів в Україні. Ми маємо висококваліфікований персонал та витримуємо всі міжнародні стандарти».

  Представники китайської делегації високо оцінили роботу компанії «Єврокар» та запевнили у готовності сприяти інформуванню бізнес-спільноти провінції Юньнань КНР про можливості інвестування у розміщення промислового виробництва на незабудованій території індустріального парку «Соломоново.

  d0450cdd75ce7595f5eaeb5f041a3_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *