Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙСЬКА CHERY РОЗШИРЮЄ СВОЮ ПРИСУТНІСТЬ В УКРАЇНІ

  2011-09-08

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Китайська автомобільна компанія Chery Automobile, лідер китайського автопрому та експорту, продовжує експансію на ринки країн, що розвиваються. Відразу декілька нових проектів запускаються на початку вересня на різних континентах.

  На український ринок на початку першого осіннього місяця вийде модель Fulwin 2 (він же ZAZ Forza або А13) – 2-дверний хетчбек і 4-дверний седан із автоматичною коробкою передач. Передбачається, що автомобіль, що випускається в Запоріжжі, буде імпортуватися до Росії та інших країн СНД, причому з нульовим митним збором, розказав віце-президент Chery Automobile Чжоу Біжень (Zhou Biren).

  Крім того, у вересні на Столичному автошоу в Києві обіцяють показати одну з останніх новинок компанії Chery M1 EV (Electrical Vehicle). Уперше її було представлено на Шанхайському автосалоні у квітні поточного року. Свій перший серійний електромобіль, створений із американським виробником батарей Better Place, Chery продає в Китаї під “преміальним” брендом Riich, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

  В Україні компанія з м.Вуху (Wuhu) східної китайської провінції Аньхой (Anhui) випускає свої автомобілі з 2006 року. Наразі великовузлова збірка всіх автомобілів Chery проводиться на автозаводі “ЗАЗ” в Запоріжжі та на автоскладальному заводі в Іллічівську. До цього часу з конвейєра зійшло вже понад 70 тис. одиниць.

  Днями Chery Automobile першою з китайських автовиробників запустила завод у Венесуелі. На лінії в штаті Арагуа збирають моделі A1 і A3. У серпні було досягнуто домовленості про створення Зарубіжної промислової інвестиційної компанії з статутним фондом у 199 млрд доларів, що надаватиме консультаційні послуги в Африці. З 2003 року Chery реалізовувала на Чорному континенті близько 15 тис. своїх автівок, здебільшого зібраних на СП в Єгипті. Крім вищеназваних країн, Chery Automobile має виробничі лінії в Ірані, Індонезії, Уругваї та Росії.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *