Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайські інженери створили власний зорельот для місячної місії

  2019-10-18

  Слідом за Ілоном Маском та NASA про підготовку до власної пілотованої місії на Місяць оголосили китайські розробники. В мережі вже з’явилися перші фото нового зорельота, який створили в КНР.

  За заявою розробників, зорельот вже готується до льотних випробувань і в перспективі складе конкуренцію аналогічним рішенням інших держав, повідомляє ресурс space.com.

  Китайська академія космічних технологій (CAST) опублікувала перші знімки нового космічного корабля, офіційна назва якого ще не оголошена.

  Короткі характеристики ракети. Новинка заввишки 9 метрів з максимальною масою близько 20 тонн складається з двох модулів – пасажирського і сервісного, який буде відповідати за управління польотом і життєзабезпечення космонавтів. За наявною інформацією, апарат призначений для польотів в глибокий космос і може нести на борту від чотирьох до шести осіб.

  Випробування ракети. Перше випробування пасажирського модуля відбулося в 2016 році, тестовий безпілотний політ космічного корабля імовірно відбудеться в першій половині 2020 року за допомогою важкої ракети-носія Long March 5B. Раніше віце-президент CAST Лі Мін заявив, що після демонстраційних пусків апарат може бути швидко введений в експлуатацію і для польотів на китайську космічну станцію.

  Мета місії. Китайські ЗМІ відзначають, що в планах керівництва країни – пілотована експедиція на Місяць до 2030 року. Хоча цей проєкт ще не був затверджений, в даний час ведеться розробка надважкої ракети-носія Long March 9, аналогічної за своїми характеристиками американській Saturn V, розробленої агентством NASA.

  KCbEokpAPqqyY25nissTcT

   

  fohcL57ptpjEXtAfnMGBb9-650-80

   

  “24 техно”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *