Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китайські бізнесмени передали лікарням Дніпропетровщини 40 апаратів ШВЛ

  2020-05-04

  Лікарням Дніпропетровщини передали 40 апаратів штучної вентиляції легенів. Це допомога від партнерів КБ «Південне» – китайської компанії Hongda Blasting Company. Обладнання допоможе рятувати мешканців регіону, хворих на коронавірус. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, інформує пресслужба Дніпропетровської ОДА.

  “Наш космічний гігант – Конструкторське бюро «Південне» – домовився з китайськими бізнес-партнерами про безкоштовну передачу регіону великої партії апаратів ШВЛ”, – зазначив Бондаренко.

  З 40 переданих китайськими бізнесменами апаратів 25 отримала Дніпропетровська обласна лікарня ім. Мечникова. Ще 15 розподілять до інших лікарень регіону. Зокрема, до спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1 (м. Кривий Ріг), клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, Дніпровської дитячої міської лікарні №3 ім. Руднєва, обласного клінічного центру кардіології та кардіохірургії, обласного онкологічного диспансеру, дніпровських міських лікарень № 4 та 11.

  1588250488-9312

  «Сьогоднішня поставка обладнання – взаємодія на міжнародному рівні та повага до України як до космічної держави. Перш за все – від наших китайських партнерів. Ми також не стоїмо осторонь. Маємо благодійний фонд. Вже передали декілька комплектів різного обладнання до лікарні Мечникова та інших госпітальних баз» – наголосив генеральний директор КБ «Південне» Олександр Дегтярьов.

  Апарати портативні, мають два роки гарантії. А найголовніше, вони турбінного типу, а значить сумісні з кисневими концентраторами.

  У лікарні Мечникова зазначили, що апарати ШВЛ встановлять у палатах та реанімаційних залах терапевтичного корпусу, де лікують пацієнтів з коронавірусом.

  Нині в Дніпропетровській області 347 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужали 23 людини, двоє — померли.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *