Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай збудує у Чорнобилі сонячну електростанцію

  2016-11-21

  Дві китайські компанії повідомили, що планують побудувати у Чорнобилі сонячну електростанцію. Будівельні роботи мають початися у 2017 році.

  Два китайських підприємства планують спорудити у 30-кілометровій зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС сонячну електростанцію, повідомляє Deutsche Welle.

  Зазначається, що роботи мають початися наступного року, повідомила фірма GCL System Integration Technology, котра спільно з китайським концерном China National Complete Engineering, реалізовуватиме цей проект. Фахівці-техніки обох китайських компаній вже неодноразово перевіряли заплановане місце спорудження об’єкта.

  “Ми намагатимемося санувати забруднену місцевість за допомогою “зеленої” і відновлюваної енергетики, що призведе до значних соціальних та економічних результатів”, – заявив очільник компанії GCL System Integration Technology Шу Хуа. Будівництво сонячної електростанції в Україні, потужністю 1 гігаватт, за його словами, є частиною плану з міжнародної експансії китайської компанії.

  За даними українського міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, китайська сторона готова інвестувати у проект понад один мільярд доларів США.

  “УНІАН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *