Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай зацікавлений в нарощенні експорту з України

  2017-08-01

  Україна та Китай активно співпрацюють у питаннях узгодження фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту низки української агарної продукції на ринок КНР. Про це УНН повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби.

  export

  Насамперед йдеться про соняшниковий шрот, буряковий жом, а також черешню, м’ясо птиці, яйця, мед, молочні харчові продукти та інші. У відомстві відзначили, що тексти проектів протоколів санітарних та фітосанітарних вимог щодо експорту з України до КНР шроту соняшникового та бурякового жому уже були узгоджені та парафовані в червні у рамках робочого візиту Володимира Лапи до Китайської Народної Республіки, і зараз триває робота над підписанням відповідних протоколів.

  Директор Головного офісу AQSIQ Лін Вей також відзначив позитивну динаміку розвитку співробітництва з Україною. За його словами, ринок Китайської Народної Республіки є найбільшим у світі імпортером продуктів харчування. У поточному році КНР імпортував харчових продуктів  на 100 млрд доларів із 200 країн світу. При цьому Лін Вей наголосив, що КНР готовий нарощувати обсяги імпорту такої продукції, але ставка робиться саме на показниках якості та безпечності, а продукція українського походження цим критеріям відповідає.

  Як повідомляв УНН, вільна торгівля з Канадою відкриє для України 98% ринків.

  “УНН”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *