Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай зацікавлений у збільшенні українського експорту

  2016-05-30

  Китай зацікавлений у розширенні та збільшенні експорту української сільськогосподарської продукції, а також у можливостях виробляти продукцію в Україні. Про це йшлося під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового із делегацією провінції Шаньдун на чолі з Віце-губернатором провінції паном Ван Шуаном. Зокрема, сторони обговорили можливість експорту соняшникового шроту, жмиху та сорго. Також представники китайської делегації висловили зацікавленість у можливостях вирощувати та переробляти продукцію в Україні.

  Зі свого боку, Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий заявив, що Україна зацікавлена у збільшенні експорту власної продукції із доданою вартістю. Адже розвиток фермерських господарств допоможе перетворити сільське господарство України із сировинної галузі – на переробну. Це – одна з головних цілей стратегії реформ «3+5», розробленої командою Мінагрополітики.

  «Збільшення аграрного ринку приведе до попиту у суміжних галузях: обладнанні, сільгосптехніці, засобах захисту рослин, добрив. Вважаю, що у китайської сторони сьогодні є гарні можливості взяти участь у зростанні цього ринку в Україні», – підкреслив Міністр Тарас Кутовий.

  Нагадаємо, Тараса Кутового було призначено Міністром аграрної політики і продовольства України 14 квітня 2016 року. Нова команда міністерства розробила концепцію під назвою «3+5», яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, розвиток державних підприємств та чесний і прозорий обіг землі – і 5 напрямків, які витікають із них. Це розвиток сільських територій, збільшення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, зрошення і безпека харчової продукції.

  “Прес-служба Мінагрополітики”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *