Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай зацікавився купівлею українських літаків

  2017-12-08

  Китай висловив зацікавлення в співпраці щодо купівлі українських літаків. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  “КНР зацікавлена в співпраці щодо купівлі літаків та їхнього спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР”, – йдеться в повідомленні.

  Як зазначають у МЕРТ, торговий представник України Наталя Микольська та заступник міністра економічного розвитку Юрій Бровченко разом з китайською делегацією на чолі з віце-прем’єром Державної ради КНР Ма Каєм відвідали авіабудівний концерн «Антонов».

  “Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб та заявили про свою готовність тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування”, – повідомляє прес-служба міністерства.

  ДП”Антонов” багато років виробляє відомі на весь світ літаки, а також частини та комплектуючі до них. За 9 місяців 2017 року в експорті аерокосмічної продукції частка комплектуючих для літальних апаратів збільшилась на 56,8% у порівнянні з 9 місяцями 2016 року.

  630_360_1512614281-6965

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *