Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай закупить у великих обсягах український цукор, свинину та олію

  2016-11-22

  В Китаї заявили про готовність купити в України цукрову продукцію, свинину та олію. В UFEB додали, що до кінця року в східну країну також продаватимуть українську яловичину.

  Новину повідомляє «Преса України».

  В українській асоціації виробників готового продовольства UFEB (Ukrainian Food Export Board) заявили, що Китай зацікавився купівлею української цукрової продукції, свинини та олії. Про це зазначив голова Богдан Шаповал, голова UFEB.

  «Ми отримали перші замовлення по свинині, по цукру, по олії. Якщо олія раніше поставлялася напряму до Китаю, то цукор і свинина – лише через Гонконг. Обсяги цих замовлень є великими і доволі нас обнадіюють», – прокоментував Шаповал.

  Крім того, він додав, що наразі попит на українську молочну продукцію не дуже великий, проте він сподівається, що і вона потрапить на китайський ринок. Голова асоціації запевнив, що сприятиме швидкому отриманню дозволів на експорт затребуваної продукції.

  Шаповал заявив, що до кінця 2016 року Україна експортуватиме у Китай яловичину. Як повідомлялось нами раніше, у Китаї зацікавились купівлею майже всього урожаю українського рису. Мова йде про 10 тисяч тонн злаку. Однак, за словами експертів, щоб організувати велику партію рису українським виробникам необхідно створити кооперативи. Чого, як зазначається, найближчим часом не станеться.

  “Преса України”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *