Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай йде назустріч Україні

  2014-12-26

  Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь переконаний, що в 2015 році у співпраці між країнами можна буде досягти дуже хороших результатів.

  КНР готова шукати «точку сумісного інтересу» з новим урядом України. Про це в п’ятницю заявив Надзвичайний і повноважний посол КНР в Україні Чжан Сіюнь.

  «Є взаємна прихильність, взаємна готовність продовжувати ту співпрацю, яка є. І, оскільки зараз новий уряд, нове керівництво в Україні, яке, зрозуміло, по-новому бачить стратегію розвитку своєї країни, ми готові в цій сфері знайти точку сумісного інтересу, ті сфери двостороннього співробітництва, де попрацювати разом більш цікаво, ніж окремо » , – цитує Укрінформ дипломата.

  За його словами, Китай готовий і надалі зміцнювати дружбу з Україною. «Будемо дружити, співпрацювати, проводити спільну роботу з українським урядом, українським народом, з українським бізнесом», – додав Чжан Сіюнь.

  Посол також висловив переконання в тому, що в 2015 році у співпраці між країнами можна буде досягти дуже хороших і реальних результатів. «Два президента (України та Китаю) домовилися, щоб наше китайсько-українське двостороннє співробітництво мало конкретні результати, щоб кожен громадянин Китаю і України дійсно побачив своїми очима, відчув реальні результати нашої спільної роботи», – сказав Чжан Сіюнь.

  The Kiev Times

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *