Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай випробував апарат для посадки на Марс

  2019-11-15

  Фахівці Китайського національного космічного управління (CNSA) в районі міста Хуайлай провели випробування апарату для посадки на поверхню Марса. На проведенні тесту були присутні офіційні особи та журналісти. Про це 14 листопада повідомляє ТАСС.

  «Випробування пройшло успішно», – підвели підсумок організатори. В ході випробування з висоти 70 м була здійснена симуляція зниження апарату зі швидкістю, що відповідає гравітації на планеті.

  У липні вчені з Китаю заявили про завершення будівництва марсохода для першої місії КНР до Марса, яка запланована на 2020 рік.

  У 2017 році стало відомо, що Китай розраховує відправити космічну місію до Марса і стати першою країною, яка поєднає в ній орбітальні та наземні дослідження. За словами головного конструктора проекту Чжан Жунцяо, робота ведеться за трьома напрямками: орбітальному апарату, посадкового модуля, а також марсоходу.

  Орбітальний апарат отримає дані про атмосферу Червоної планети, її магнітне поле, температуру і ландшафт, а марсохід вивчить поверхню планети і проведе тестування обладнання, яке буде використовуватися в наступній місії для збору зразків ґрунту і скельної породи. Отримані дані можуть дати відповіді на питання про походження і еволюцію Марса і всієї Сонячної системи.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *