Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙ УВІЙШОВ ДО СПИСКУ НАЙБІЛЬШИХ СВІТОВИХ ІНВЕСТОРІВ

  2011-08-31

  Джерело: Газета «Женьмінь жибао»

  «На сьогоднішній день Китай посідає п’яте місце за обсягом прямих інвестицій в економіки інших країн і вже стоїть у ряду найбільших інвесторів світу», – про це 30 серпня заявив заступник начальника Асоціації закордонного розвитку і планування китайської промисловості Фань Чуньюн на семінарі на тему: «Зовнішнє інвестиційне співробітництво Китаю з іншими країнами у новій міжнародній обстановці».

  За статистичними даними Державного управління Китаю з валютного контролю, в 2010 році обсяг прямих інвестицій КНР за кордоном склав 67,8 млрд. дол США, виріс на 41% порівняно з 2009 р. До кінця 2010 року китайські капіталовкладення вже досягли 300 млрд. дол США.

  Згідно з прогнозом на основі щорічного зростання прямих інвестицій КНР за кордоном, обсяг китайських капіталовкладень Китаю за кордоном в 2013 р. може скласти 100 млрд. дол США. Передбачається, що обсяг інвестиційного фонду сягне позначки в 500 млрд. дол Нині пропорція інвестицій Китаю за кордоном і залучених в КНР капіталів складає 1:2, до 2015 року дорівнюватиме 1:1.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *