Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай спрямував 1 млн грн на розвиток Черкаської школи-інтернату

  2018-10-17

  Такий подарунок зробив школі Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

  Черкаська санаторна школа-інтернат має понад півстолітню історію. Тут нині поєднують навчання з лікувальною терапією 555 дітей з Черкас та області, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Масажі, електро-, тепло- та водолікування – це не повний перелік тих послуг, які окрім навчання, тут отримують діти. Для цього створені усі умови, функціонує басейн та гуртожиток.

  Заступник очільника області Сергій Овчаренко зазначив, що Черкаська школа-інтернат – один з семи діючих в Україні навчальних закладів такого спрямування. Діти, окрім навчання, залучені до позашкільної роботи у понад десяти гуртках. Тут одна з найсильніших команд з робототехніки. Вони власними силами розробили мобільний додаток з пошуку чистої питної води. За його словами, без належної сучасної освіти у майбутньому не матимемо належного економічного зростання у майбутнього. Тож розвиток освітньої галузі – серед пріоритетів обласної влади й зокрема керівника ОДА Юрія Ткаченка.

  Китай не вперше допомагає освітнім закладам Черкащини. Торік навчальний заклад отримав 14 сучасник потужних комп’ютерів з понад 200 наданих КНР для Черкаської області. Цього ж спрямує 1 мільйон гривень на поліпшення матеріально-технічної бази школи-інтернату, наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей.

  Ду Вей підкреслив: «Мільйон – це той ліміт, який можемо спрямувати зараз. Навчальний заклад може підготувати перелік речей, які потрібні та передати у посольство КНР в Україні. Зичу дітям гарно й старанно вчитися, аби в майбутньому вони стали тою силою, яка зближуватиме наші два народи».

   

  9ed9325990b10543ab5946c1362fb_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *