Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай пропонує програму у сфері інтелектуальної власності – МЕРТ шукає кандидатів

  2018-02-16

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України може номінувати кандидатів для участі у програмі з права інтелектуальної власності коштом уряду КНР. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

  «Державне відомство з питань інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки надає можливість українським фахівцям у сфері інтелектуальної власності, патентним повіреним навчатися на дворічній Магістерській програмі з права інтелектуальної власності коштом уряду КНР. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, як орган відповідальний за політику у сфері захисту прав інтелектуальної можливості, може номінувати кандидатів для участі у програмі», – йдеться в повідомленні.

  У міністерстві зазначають, аби відібрати людей, які найефективніше використають цю можливість, пропонується всім охочим надіслати есе чи дослідження на тему “Вдосконалення правового регулювання діяльності представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) в Україні”. Авторів найкращих робіт Мінекономрозвитку номінує на участь у програмі. Після розгляду їх заявок Державне відомство з питань інтелектуальної власності КНР відбере стипендіата, який зможе вивчати право інтелектуальної власності у Китаї.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *