Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  КИТАЙ ПРОПОНУЄ ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ СПІВРОБІТНИЦТВО

  2011-06-23

  Заступник голови Донецької обласної ради Андрій Федорук на чолі делегації Донецької області перебуває з офіційним візитом в Китаї.

  Вчора чиновники та бізнесмени Донеччини провели зустрічі з представниками торгово-економічного відділу посольства України в Китаї Віктором Пономарьовим і Олександром Сердечним. У Пекіні сторони обговорили питання залучення інвестицій в наш регіон, впровадження інноваційних технологій, спрямованих на розвиток науки та економіки.
  Також вони провели брифінг для місцевої преси.

  Сьогодні українську сторону чекає ділова зустріч в Шанхайської Торгово-промислової Палати та ознайомлення з роботою Вільних економічних зон, зокрема, Шеньчжень – найбільш розвиненою та успішної СЕЗ Китаю. Крім того, відбудеться підписання угоди між Донецькою та Шанхайської ТПП і зустріч в Комітеті сприяння міжнародній торгівлі.

  Для довідки:
  Організаторами візиту виступає Донецька ТПП спільно з Українсько-китайським центром торгово-економічного, культурного та освітнього співробітництва в м. Донецьку. Бізнес-місія проходить у рамках угоди між Китайським комітетом сприяння міжнародній торгівлі (провінція Гуандун) та Донецької ТПП від 26 серпня 2010
  Мета поїздки – розвиток і зміцнення торгово-економічних відносин між Україною та Китаєм, пошук партнерів для встановлення довгострокового співробітництва, презентація Донецька та області як інвестиційно привабливого регіону.

  Ділова програма поїздки включає:
  Відвідування провінції Гуандун, зокрема:
  • відвідування технопарку Шань Ши в м. Гуанчжоу, зустріч з керівництвом, в ході якої учасникам буде надана можливість ознайомитися з його структурою та принципами роботи. На території технопарку розташовані підприємства, що випускають обладнання для різних галузей промисловості, запчастини для автомобілів, електротехніку та ін
  • поїздка в Вільну Економічну Зону Шеньчжень, можливість проведення індивідуальних переговорів з керівниками китайських компаній;
  • участь у бізнес-форумі «Інвестиційний потенціал України. Можливості бізнес-партнерства »;
  • зустріч з головою Зборів народних представників провінції Гуандун, підписання угоди про співпрацю між Донецькою областю та Провінцією Гуандун.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *