Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай підвищить витрати на запаси зерна і масел на третину в 2015 р.

  2015-03-05

  Китай має намір в поточному році збільшити на 33% витрати на створення запасів зерна, харчових масел та інших видів сировини, йдеться в повідомленні міністерства фінансів країни, підготовленому до Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП, вищий орган державної влади Китаю).
  В результаті на ці цілі буде направлено 154 600 000 000 юанів ($ 24,7 млрд).
  У ході засідання ВЗНП також було оголошено про те, що Китай планує інвестувати в цьому році 1600 млрд юанів ($ 255 млрд) в будівництво залізниць, а також у великі проекти з охорони і раціонального використання водних ресурсів. Кошти будуть поділені приблизно порівну.
  Китай націлений на скорочення енергоспоживання більш ніж на 3,1% в поточному році. За підсумками 2014 країна перевершила заплановане зниження на 3,9%, у тому числі завдяки забороні на використання вугілля, сильно забруднює атмосферу, і закриття сталеливарних виробництв.
  Глава уряду Китаю Лі Кецян заявив на засіданні ВЗНП, що пріоритетами для влади в цьому році є боротьба із забрудненням навколишнього середовища і корупцією. Він зазначив, що якість життя в КНР дуже страждає від екологічних проблем.
  За словами прем’єр-міністра, країна має намір розвивати джерела відновлюваної енергії, повідомляє BBC.Третья сесія ВЗНП, яка триватиме тиждень, затвердить плани розвитку економіки на 2015 рік, буде розглянуто виконання центрального бюджету країни і місцевих бюджетів за 2014 та затверджені центральний та місцеві бюджети на 2015 рік.
  ІНТЕРФАКС

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *