Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Китай передав МЗС України телекомунікаційне обладнання на $100 тисяч

  2017-01-13

  З нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і КНР Китай передав Міністерству закордонних справ України телекомунікаційне обладнання на суму близько 100 тисяч доларів.

  Відповідний акт передачі підписали у четвер державний секретар МЗС України Андрій Заяць та Надзвичайний і Повноважний посол КНР в Україні Ду Вей, повідомляє кореспондент Укрінформу.

  «Ми надзвичайно вдячні китайським друзям за таку підтримку. Це ще одне свідчення взаємодопомоги та дружби між нашими народами»,- сказав після церемонії підписання акту Заяць.

  Він відзначив, що Китай 25 років тому одним з перших визнав незалежність Україні, і за цей час наші країни пройшли шлях від перших контактів і реалізації перших проектів до вибудовування стратегічного партнерства.

  Держсекретар МЗС зазначив, що з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною і КНР у МЗС відкрилася фотовиставка, яка демонструє «високий рівень, високий темп і насиченість двостороннього порядку денного і контактів між нашими державами».

  Заяць підкреслив, що для України Китай був, є і залишається одним з провідних партнерів у найширшому розумінні цього поняття.

  Посол КНР в Україні Ду Вей, у свою чергу, висловив впевненість у тому, що у 2017 році стосунки між нашими державами будуть активно розвиватися.

  «Ми маємо добрих державних лідерів, які мають стратегічне бачення і ухвалять розумні рішення стосовно нашого розвитку у 2017 році. Ми впевнені, що у 2017 році ми разом з вами досягнемо нових успіхів і у нас буде новий розвиток»,- зазначив Ду Вей.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *